Garmin Latvia

LMT / LM / LT

Žemėlapių ir eismo informacijos atnaujinimai visam gyvenimui

LT, LM ir LMT trumpiniai reiškia atnaujinimus visam gyvenimui (lifetime), „T“ reiškia nemokama eismo informacija (traffic), o „M“ nemokami žemėlapių informacijos atnaujinimai (maps). Visi Garmin nüvi, Drive, zūmo, dēzl ir Camper serijos navigacijos prietaisai ir kiti Garmin įrenginiai turi šiuos trumpinius, kurie leidžia jums iš karto suprasti kokią papildomą informaciją turi Garmin įrenginiai. Atnaujinimai yra lengvai ir paprastai įrašomi, be jokių papildomų mokesčių ar prenumeratų. Eismo informacija yr atnaujinama nuolatos, žemėlapiai yra atnaujinami iki keturių kartų per metus, tad visados galėsite nuvykti į naujai atsiradusias vietoves ar naujas lankytinas vietas (POI).

Garmin Express – žemėlapių atnaujinimai.

 

 

GARMIN EISMO INTENSYVUMO INFORMACIJA

Garmin Digital Traffic DAB skaitmeniniu signalu

Eismo intensyvumo informacija yra atnaujinama kiekvieną minutę su skaitmeniniu radijo signalu. Praneša apie spūstis keliuose, lėtai judančius transporto priemones ar kelio darbus, taip suteikiant jums informacijos apie kelio spūstis ir jų išvengimą.

 

 

Garmin Live Traffic su Smartphone Link

Eismo informacija naudojant SmartphoneLink programėlę savo išmaniąjame Android arba iOS įrenginyje. Tiesiog susiekite savo išmanųjį telefoną su savo Garmin navigacijos prietaisu Bluetooth belaidžiu ryšiu ir jūsų Garmin žinos kur yra spūstys.

 

 

Garmin Traffic FM signalu

Garmin eismo spūsčių išvengimo informacijos sistema duomenis perduoda RDS-TMC signalu, FM radijo bangomis. Plačiausiai naudojamas signalas pranešti apie eismo spūstis.

 

 

Iš kur atkeliauja Garmin Live Traffic eismo informacija?

Duomenys priimami iš kelių šaltinių:

Istoriniai eismo spūščių informacijos duomenys iš viso pasaulio

Esamo laiko eismo informacija iš žmonių kurie naudojasi Garmin išmaniųjų telefonų programėles

Informacija iš eismą prižiūrinčių įstaigų, šalių vyriausybių bei mūsų partnerių

Informacija iš policijos ir kelininkų ir jų spaudos pranešimų

Kuo daugiau informacijos sukaupiame, tuo informacija tampa tikslesnė. Visa informacija yra apdorojama mūsų duomenų centruose ir atnaujinama jums kas 60 sekundžių.