Garmin Latvia

LMT / LM / LT

Žemėlapių ir eismo informacijos atnaujinimai visam gyvenimui

LT, LM ir LMT trumpiniai reiškia atnaujinimus visam gyvenimui (lifetime), „T“ reiškia nemokama eismo informacija (traffic), o „M“ nemokami žemėlapių informacijos atnaujinimai (maps). Visi Garmin nüvi, Drive, zūmo, dēzl ir Camper serijos navigacijos prietaisai ir kiti Garmin įrenginiai turi šiuos trumpinius, kurie leidžia jums iš karto suprasti kokią papildomą informaciją turi Garmin įrenginiai. Atnaujinimai yra lengvai ir paprastai įrašomi, be jokių papildomų mokesčių ar prenumeratų. O eismo informacija yra atnaujinama nuolatos, žemėlapiai yra atnaujinami iki keturių kartų per metus, tad visados galėsite nuvykti į naujai atsiradusias vietoves ar naujas lankytinas vietas (POI).

Garmin Express – žemėlapių atnaujinimai.

 

 

GARMIN EISMO INTENSYVUMO INFORMACIJA

Garmin Digital Traffic DAB skaitmeniniu signalu

Eismo intensyvumo informacija yra atnaujinama kiekvieną minutę su skaitmeniniu radijo signalu. Praneša apie spūstis keliuose, lėtai judančius transporto priemones ar kelio darbus, taip suteikiant jums informacijos apie kelio spūstis ir jų išvengimą. Garmin navigaciniai įrenginiai su šiuo eismo informacijos sprendimu žymimi "LMT-D".

 

 

Garmin Live Traffic su Smartphone Link

Eismo informacija naudojant SmartphoneLink programėlę savo išmaniąjame Android arba iOS įrenginyje.  Tiesiog susiekite savo išmanųjį telefoną su savo Garmin navigacijos prietaisu Bluetooth belaidžiu ryšiu ir jūsų Garmin žinos kur yra spūstys. Garmin navigaciniai įrenginiai su šiuo eismo informacijos sprendimu žymimi "LMT-S".

 

 

Garmin Traffic FM signalu

Garmin eismo spūsčių išvengimo informacijos sistema duomenis perduoda RDS-TMC signalu, FM radijo bangomis. Plačiausiai naudojamas signalas pranešti apie eismo spūstis.

 

 

Iš kur atkeliauja Garmin Live Traffic eismo informacija?

Duomenys priimami iš kelių šaltinių:

Istoriniai eismo spūščių informacijos duomenys iš viso pasaulio

Esamo laiko eismo informacija iš žmonių kurie naudojasi Garmin išmaniųjų telefonų programėles

Informacija iš eismą prižiūrinčių įstaigų, šalių vyriausybių bei Garmin partnerių

Informacija iš policijos ir kelininkų ir jų spaudos pranešimų

Kuo daugiau informacijos sukaupiame, tuo informacija tampa tikslesnė. Visa informacija yra apdorojama mūsų duomenų centruose ir atnaujinama jums kas 60 sekundžių.

 

 

 

Garmin Lifetime Maps sąlygos

Jeigu įsigysite nüMaps Lifetime prenumeratą (įsigyjama atskirai arba įgyjama kartu su tam tikrais GPS įrenginiais), jūs galėsite atnaujinti įrenginio žemėlapius, kai atnaujinimai bus prieinami Garmin puslapyje ar Garmin programose iki tol kol naudingai tarnaus 1 palaikomas Garmin įrenginys ar iki tol kol Garmin gaus žemėlapių informaciją iš trečiosios šalies tiekėjo, iki tol kas įvyks greičiau. Įrenginio apibūdinimas “Kol naudingai tarnaus” reiškia trukmę, kurioje produktas (a) turi pakankamai atminties ir kitas reikalingas technines galimybes norint išnaudoti esamų žemėlapių informaciją ir (b) yra veikiantis pagal jo paskirtį, kaip buvo sukurtas ir neturėjo jokių kapitalinių remontų. Produktas bus laikomas neveikiantis ir jo naudingo tarnavimo trukmė bus pasibaigusi, jeigu per paskutinius 24 mėnesius ar daugiau, įrenginiui nebuvo atsiųsti atnaujinimai. Nebent nurodyta kitaip, su įrenginio prenumerata gaunami atnaujinimai bus skirti tam pačiam geografiniui regionui, kuriame Garmin produktas buvo įsigytas. Trečiųjų šalių turinio tiekėjai gali pasikeisti. Tam tikrais atvejais, jūsų Garmin produktas gali turėti nepakankamai likusios atminties, kad į jį būtų įrašyti atnaujinimai, tuo atveju jūs turėsite (a) pasirinkti mažesnio regiono atnaujimą arba (b) papildomai įsigyti microSD™/SD™ atminties kortelę (jeigu jūsų Garmin įrenginys turi tam galimybę), įdėti microSD/SD kortelę į Garmin produkto kortelės lizdą ir įkelti dalį arba visą žemėlapio dalį į atminties kortelę atliekant įrenginio atnaujinimą. Jeigu nei vienos priemonės iš (a) arba (b) gali būti panaudotos norint išspręsti produkto trūkstamą atminties kiekį, tuomet Garmin gali nuspręsti, kad jūsų produkto naudingo tarnavimo laikas yra pasibaigęs. Garmin gali nutraukti ,bet kuriuo metu jūsų nüMaps Lifetime prenumeratą, jeigu jūs pažeisite kurią nors susitarimo sąlygų dalį ar jūsų prenumeratos. Jūsų nüMaps Lifetime prenumerata negali būti perkelta į kitą Garmin produktą.