Garmin Latvia

Pristatome ypač kompaktiškus Dash Cam vaizdo registratorius su naudingomis savybėmis

Paskelbimo data: kov. 18, 2017, 8:33 p.m.

Pristatome naujuosius Garmin Dash Cam 45 ir Dash Cam 55 vaizdo registratorius su ypač kompaktišku dizainu, kurie Jums neužstos kelio vaizdo, bei su įrenginiuose integruotais pažangiais vairavimo įspėjimais vairuotojams. Garmin Dash Cam 45 ir 55 vaizdo registratoriai pasižymi aukštos kokybės vaizdo įrašymo kokybe su automatine eismo įvykių aptikimo funkcija (G-jutiklis), kuri išsaugo vaizdo įrašus įvykus eismo įvykiui, o integruoti GPS imtuvai leis matyti tikslų įvykio laiką ir vietos informaciją. Abiejuose Dash Cam modeliuose yra integruoti pažangūs vairavimo įspėjimai vairuotojams, kaip susidūrimo iš priekio pavojaus įspėjimas ar įspėjimas apie nukrypimą nuo eismo juostos1, visa tai padės išvengti nemalonių akimirkų ar netgi eismo įvykių. O su nauja, balso komandų valdymo funkcija2, vairuotojai galės pradėti bei sustabdyti registratorių garso įrašymą ar išsaugoti vaizdo įrašus net nepatraukiant rankų nuo vairo, tad vairuotojai galės visą dėmesį skirti vairavimui.

Kategorijos: Sausumos transportas

Pristatome naująjį Camper 770 LMT-D navigacinį įrenginį iškylautojų entuziastams

Paskelbimo data: saus. 19, 2017, 7:29 p.m.

Džiaugiamės pristatydami naujausios kartos navigacinį įrenginį kemperiams - Camper 770 LMT-D. Sukurtas iškylautojų entuziastams, Camper 770 suteikia pažangias, būtent kemperiams būdingus navigacinius sprendimus kaip nemokama tiesioginė informacija kuri parodys realaus laiko eismo spūsčių informaciją, bazinę orų informacija bei daugiau. Naujasis Camper 770 turi ryškų, iki pat korpusų kraštų siekiantį 6.95” ekraną kuriame viską lengvai matysite bet kuriuo dienos metu. Be to, šis navigacinis įrenginys turi iš anksto įkeltą TripAdvisor kelionių informaciją, tad vairuotojai galės matyti populiarių lankytinų vietų įvertinimus viešbučiams, restoranams ar kitiems objektams.

Kategorijos: Sausumos transportas

Garmin pristato naujas Connect IQ™ programėles iš Uber, Trek, GU ir daugiau

Paskelbimo data: saus. 8, 2017, 10:35 a.m.

Pristatome naujas, naudingas programėles, duomenų laukelius ir laikrodžių ciferblatus iš Uber, Trek, GU Energy Labs ir nuun Active Hydration kompanijų, kurių progamėles galite atsisiųsti iš Connect IQ™ programėlių parduotuvės. Connect IQ, tai atvira platforma trečių šalių programuotojams, skirta kurti naują turinį Garmin įrenginiams, dviračių kompiuteriams bei aktyvaus laisvalaikio įrenginiams. Šioje platformoje vartotojai gali pritaikyti įrenginį sau bei suderinti jas su savo unikaliais asmeniniais poreikiais bei norais. Nuo Connect IQ™ programėlių parduotuvės atidarymo pradžios, buvo atsisiųsta daugiau nei 20 milijonų programėlių iš Connect IQ į daugiau nei 3 milijonus palaikomų įrenginių, visame pasaulyje.

 

Kategorijos: Programinė įranga

Naujieji inReach SE+ ir inReach Explorer+ įrenginiai su palydovine komunikacijos technologija

Paskelbimo data: saus. 7, 2017, 4:03 p.m.

Pristatome naujuosius inReach SE+ ir inReach Explorer+, pirmieji Garmin įrenginiai turintys inReach palydovinę komunikacijos technologiją kuri buvo įsigyta kartu su DeLorme kompanija 2016 metų pradžioje. Naujieji inReach SE+ ir inReach Explorer+ turi pasaulinį palydovinį Iridium® signalą, kuris apima nuo vieno iki kito pasaulio ašigalio taip pat  kartu su abipusiu trumpųjų žinučių siuntimu ir SOS perspėjimais, būnant bet kurioje pasaulio vietoje. Abu modeliai turi integruotus GPS imtuvus, vietovės aptikimui ir pagrindinėms navigavimo funkcijoms, o inReach Explorer+ papildomai prideda iš anksto įkeltus TOPO žemėlapius, kompasą, barometrinį aukštimatį ir akcelerometrą.

Kategorijos: Aktyvus poilsis

Pristatome naujają 2017 metų Garmin Drive seriją

Paskelbimo data: saus. 7, 2017, 11:49 a.m.

Pristatome atnaujintą Garmin Drive™ produktų seriją - paprasti naudoti, nešiojami navigaciniai įrenginiai, kurie nuo šiol suteiks nemokamas tiesiogines paslaugas, kurios suteiks patį naujausią, dažniausiai atnaujinamą turinį kartu su rinkoje lyderiaujančiais įspėjimais vairuotojams, geresniam aplinkos stebėjimui ir saugesnėms kelionėms. Naujujų produktų pristatymas patvirtina kompanijos įsipareigojimus tobulinti nešiojamus navigacinius įrenginius pristatant atnaujintas navigacijas automobiliams. Pradinio lygio Garmin Drive™ 51/61 suteiks visapusiškus įspėjimus vairuotojams, tuo tarpu Garmin DriveSmart™ 51/61 papildomai suteiks išmaniąsias funkcijas. Klientai norintys įamžinti savo kelionę, gali rinktis Garmin DriveAssist™ 51 modelį, su integruotu vaizdo registratoriumi. O vartotojai pageidaujantys stiliaus, gali pasirinkti aukščiausios klasės prietaisą - Garmin DriveLuxe™ 51, su elegantiško dizaino metaliniu korpusu.

Kategorijos: Sausumos transportas

Garmin pristato fēnix 5 serijos įvairiapusį GPS laikrodį sportininkams ir nuotykių ieškotojams

Paskelbimo data: saus. 6, 2017, 1:29 p.m.

Garmin pristato tris naujus sportinius GPS laikrodžius: fēnix 5, fēnix 5S ir fēnix 5X skirtus skirtingo kūno sudėjimo sportininkams ir nuotykių ieškotojams. fēnix 5S yra lengvesnis, aptakesnis ir kompaktiškesnis lyginant su ankstesniais  fēnix modeliais - puikiai tinka plonesniam riešui neprarandant funkcionalumo. Tuo tarpu  fēnix 5X gali pasigirti laikrodyje esančiu žemėlapiu, o fēnix 5, kaip ir kiti  fēnix ​​laikrodžiai, yra kupinas funkcijų pritaikytų įvairioms sporto šakoms ir treniruotėms, bei nauja sportine išvaizda, pasirengęs imtis bet kokių iššūkių. Visi fēnix 5 modeliai gali būti nuolatos dėvimi ir turi prailgintą baterijos veikimo laiką, kasdienės veiklos sekimą1, Garmin Elevate ™ riešinio pulsometro technologiją ir palaiko sumanaus prisijungimo ypatybes2. Dėka naujųjų QuickFit ™ apyrankių vartotojai gali lengvai pasikeisti stilingą odinę ar metalinę apyrankę į sportišką silikoninę per kelias sekundes ir be jokių papildomų įrankių. Su naująja Fenix ​​5 serija, vartotojai dabar turi laikrodį, kuris atitinka jų sportiškumą ir stilių.

Kategorijos: Sportas , Aktyvus poilsis

Atgimusi klasika - GPSMAP 276Cx

Paskelbimo data: spal. 11, 2016, 4:44 p.m.

Su nekantrumu pristatome GPSMAP 276Cx, tai atnaujintas ir modernizuotas klasikinis 276C įrenginys. Nuo pat pasirodymo 2004 metais, 276C pasiteisino kaip universalus GPS navigavimo įrenginys, pasiruošęs veikti tiek sausumoje, tiek vandenyje. 276Cx suteiks visą originalaus modelio funkcionalumą su naujausiais pastarojo dešimtmečio technologiniais patobulinimais unikaliame įrenginyje, kuris atitiks net reikliausių vartotojų poreikius. Nuo šiol, 276Cx galės aptikti GPS ir GLONASS palydovus geresniam vietovės nustatymui, būnant giliose tankmėse, papildomos išorinės antenos palaikymas (įsigyjamas atskirai), HotFix greitesniems palydovų aptikimams bei belaidės sąsajos galimybės. Taip pat didesnis, saulėje įskaitomas 5 colių dydžio ekranas, barometrinis aukštimatis, 3 ašių kompasas, visa tai nebuvo prieinama 276C. Su įvairiais maitinamais laikiklių pasirinkimais, bei Li-Ion ir AA baterijų palaikymu, GPSMAP 276Cx yra pasiruošęs nuotykiams ir aplenkti originalųjį 276C.

vivofit jr. aktyvumo apyrankės vaikams

Paskelbimo data: spal. 2, 2016, 1:56 p.m.

Pristatome vívofit jr. - motyvuojančios bei aktyvumą stebinčios apyrankes vaikams, kurios vaikus nuolat skatins išlikti aktyvius. Stilingas, vaikams patrauklus dizainas yra patogus dėvėti, patvarus, tinkamas maudytis, o daugiau nei 1 metų trukmės baterijos darbo laikas leis apyrankę dėvėti 24/7. Be to, kad apyrankė seks vaikų žingsnius, miegą bei vaikų aktyvumą link rekomenduojamų 60 minučių kasdieninio aktyvumo nuotykių, vívofit jr. dera kartu su nemokama, tėvelių valdoma mobiliąja programėle. Programėlė motyvuos vaikus su žaismingais ir ugdančiais mobiliaisiais nuotykiais bei šeimos žingsnių iššūkiais. Apyrankė taip pat turės keletą naudingų priemonių, kurios leis tėveliams motyvuoti savo vaikus su nustatomomis atsakomybėmis bei įgyjamais apdavanojimais už įvykdytus tikslus. Su vívofit jr. vaikai turės savo pačių aktyvumo sekimo apyrankes, kurios padės išugdyti sveikos gyvensenos įpročius kol jie dar jauni bei išlaikyti šiuos įpročius visam gyvenimui.

Kategorijos: Sportas

Delta Smart - išmanusis šuns aktyvumo seklys bei dresuotojas

Paskelbimo data: rugs. 9, 2016, 3:18 p.m.

Pristatome naująjį Delta Smart™ šunų dresiravimo įrenginį ir aktyvumo seklį, kuris veikia kartu su Jūsų išmaniuoju telefonu, išlaikant Jūsų šeimos šunis saugius, sveikus ir gerai besielgiančius.

Delta Smart yra lengvas, neišsiskiriantis ir patvarus įrenginys, kuris yra sukurtas dėvėti nuolatos, ilgą laiko tarpą bei prisitvirtina prie praktiškai bet kokios apykaklės. Kai susietas su išmaniuoju telefonu, Bluetooth ryšiu ir nemokama Garmin CANINE™ programėle, augintinių šeimininkai gali įjungti automatinius arba ypač individualias treniruočių korekcijas bei stebėti šunų aktyvumą ir Jų elgesį - ir visa tai, Jūsų išmaniojo telefono ekrane.

Kategorijos: Aktyvus poilsis

Naujoji VIRB Ultra 30 veiksmo kamera

Paskelbimo data: rugs. 4, 2016, 10:59 a.m.

Džiaugiamės pristatydami VIRB Ultra 30, vandeniui atspari veiksmo kamera, filmuojanti stulbinančios kokybės Ultra HD vaizdo įrašus su 4K/30fps filmavimo kokybe. Patogi naudoti, maža ir lengva, VIRB Ultra 30 yra tvirta ir pasiruošusi nuotykiams, su funkcijomis kurios Jums padės pagauti ir iš naujo patirti tą nuotykių pilną kadrą su VIRB įamžintomis akimirkomis. Dėka aukštos kokybės jutiklių ir GPS imtuvų, veiksmo kamera automatiškai surinks reikšmingą G-Metrix™ informaciją, kuri parodys Jums kaip toli, kaip aukštai ir kaip greitai patyrėte savo nuotykius. Universalioji VIRB Ultra 30 veiksmo kamera pristato platų savybių rinkinį, kurios yra neprilygstamos nė vienos kitos veiksmo kameros. Kaip valdymas balsu, intuityvus valdymas lietimui jautriu LCD ekranu, vieno mygtuko paspaudimo tiesioginis vaizdo įrašo transliavimas, 3-ašių vaizdo įrašo stabilizavimas ir daugiau. Veiksmo kameros paprastumas leidžia nuotykių ieškotojams, nukreipti visą dėmesį į savo atlikinėjamą sportinę veiklą ar patiriamą nuotykį, o ne į sudėtingą veiksmo kameros valdymą.