Garmin Latvia

Garmin Coach

Paskelbimo data: spal. 13, 2018, 10:36 p.m.

garmin coach

Pasirūpinkite savo pirmosiomis 5 km lenktynėmis, naudodami dinaminį treniruočių planą, kuris skirsis priklausomai nuo jūsų tikslų ir fizinio pasiregimo.

Jūsu asmeninis treneris

 

Naudodami Garmin Connect programėlę, vartotojai gali pasirinkti savo lenktynių tikslus pieš pasirenkant vieną iš trijų trenerių - Jeff Galloway, Greg McMillan aba Amy Parkerson-Mitchell. 

Kategorijos: Sportas , Aktyvus poilsis

Naujoji Fenix 5 Plus laikrodžių serija jūsų nuotykiams!

Paskelbimo data: rugpj. 28, 2018, 1:50 p.m.

fenix 5 plus

“Garmin International” pristatė fēnix 5 Plus serijos laikrodžius. Tai naujos kartos GPS laikrodžiai multisportui su integruotu topografiniu žemėlapiu, muzikos grotuvu, Garmin Pay™ bekontakčio atsiskaitymo funkcija* ir “Pulse Ox” deguonies kiekio kraujyje rodikliu (Fenix 5x Plus). Kaip ir visi fēnix 5 serijos laikrodžiai, taip ir fēnix 5S Plus, fēnix 5 Plus ir fēnix 5X Plus yra skirti sportui ir aktyviam laisvalaikiui. Fēnix 5S Plus turi 1,2 collu ekraną, kuris yra 20% didenis negu fēnix 5S.

 

 

 

Kategorijos: Sportas

Naujasis vivoactive 3 Music laikrodis su muzikos grotuvu papildomai motyvacijai treniruočių metu

Paskelbimo data: rugpj. 7, 2018, 3:28 p.m.

vivoactive 3 music

 

Garmin International pristato vívoactive 3 Music - GPS išmanujį laikrodį su muzikos galimybėmis, leidžiančiomis vartotojams klausytis savo mėgstamas melodijas treniruočių metu nenaudojant telefono. Garmin Pay bėkontakčio atsiskaitymo funkcijos, muzikos ir papildomų duomenų laukelių įsikėlimo galimybių, viovoactive 3 Music taps idealiu treniruočių partneriu. “Muzika gali būti motyvuojantis faktorius daugelyje sporto rūšių ir mes didžiuojamės suteikdami savo klientams galimybę klausyti muziką treniruočių metu nuo savo riešo."

Kategorijos: Sportas

Garmin laikrodžiai suteiks perspėjimus esant neįprastam širdies ritmui, kai neužsiimama aktyvia fizine veikla

Paskelbimo data: liep. 27, 2018, 4:30 p.m.

laikrodžiai

Garmin laikrodžių modeliai jau gali jus įspėti, kai jūsų širdies ritmas netikėtai peržengs nustatytą ribą. Jei būsite neaktyvūs 10 minučių ar daugiau ir jūsų širdies ritmas išliks didesnis už nustatytą ribą, tuomet laikrodis teiks įspėjimus.

Kategorijos: Kiti

Naujasis galinio vaizdo radaras dviratininkams - Varia RTL510

Paskelbimo data: liep. 13, 2018, 4:16 p.m.

varia RTL

Naujiena! Varia RTL510 galinio vaizdo radaras! Tai atnaujintas modernaus dizaino radaras su patobulintomis saugos funkcijomis. Sukurtas remiantis pirmos kartos Garmin dviračių radarais, RTL510 galinio vaizdo radaras užtikrina geresnį matomumą, transporto priemonių aptikimą, baterijos veikimo laiką ir daugiau, kad padėtų dviratininkams būti saugiems nesvarbu kur jie važiuotų dviračiu.

Kategorijos: Sportas

Garmin® pristato Edge® 520 Plus

Paskelbimo data: liep. 6, 2018, 4:03 p.m.

edge 52 plus

Garmin pristato Edge 520 Plus, GPS kompiuterį dviračiams su pažangiomis navigacijos, veiklų stebėjimo ir ryšio galimybėmis, kurios sukurtos naudoti tiek važiuojant keliais tiek bekelėmis. Nesvarbu kur važiuosite ar takais ar gatvėmis, dviratininkams naudą teiks iš anksto įdiegti “Garmin Cycle Maps” žemėlapiai, kurie padės paprastai nukeliauti iki reikiamo taško ir perspės apie staigius posūkius.

 

Kategorijos: Sportas

Pristatome inReach® Mini su dvipusio palydovinio ryšio imtuvu

Paskelbimo data: birž. 17, 2018, 10:40 a.m.

inreach mini gps

Garmin pristato naujajį inReach Mini, itin mažą ir kompaktišką palydovinio ryšio prietaisą su palaikomais dvipusio palydovinio ryšio trumpaisiais pranešimais ir 24/7 SOS pagalbos funkcija,  kurios prieinamos užsiprenumeravus inReach prenumeratą, Iridium® palydovinio ryšio prieigai. Dėl savo mažo dydžio įrenginį galima lengvai įdėti į kuprinę, naudoti plaukiant valtimi sutaupant daug vietos. "Iridium" palydovinio ryšio dėka būnant atokiose vietovėse, jums nebereikės nerimauti dėl nepakankamai stipraus palydovinio signalo.

Kategorijos: Aktyvus poilsis

Naujasis Forerunner 645 Music GPS bėgimo laikrodis su muzikos grojimo galimybėmis

Paskelbimo data: saus. 13, 2018, 4:44 p.m.

Pristatome Garmin Forerunner® 645 Music - GPS bėgimo laikrodį su integruotomis muzikos grojimo galimybėmis su kuriuo galėsite bėgimo ar treniruočių metu klausytis savo mėgstamos muzikos, be išmaniojo telefono. O jeigu po bėgimo nuspręsite užkąsti ar nusipirkti vandens - už pirkinius galėsite atsiskaityti su Garmin Pay™ bekontakčio mokėjimo funkcija, tiesiog su savo laikrodžiu.  

Kategorijos: Sportas

Naujoji VIRB 360 "HyperFrame Director Mode" redagavimo priemonė

Paskelbimo data: saus. 13, 2018, 4:36 p.m.

Atsisiuntę naująjį VIRB 360 programinį atnaujinimą galėsite kurti dar labiau įtraukančius sferinius vaizdo įrašus ir visus nuotykius patirti iš naujo, kitu kampu. Naujosios funkcijos: “HyperFrame Director Mode”, “RAW” video failų apdorojimas bei dar daugiau naujų redagavimo priemonių VIRB Edit programinėje įrangoje. Su naująja “HyperFrame” funkcija galėsite susikurti tradicinio, fiksuoto kampo stabilizuotus vaizdo įrašus, panaudojant įrašytą sferinę vaizdo medžiagą. Nustatykite neįtikėtinai plačius vaizdo kampus, sukurkite ypač tolygius vaizdo perėjimus ar mažąsias planetas. Su “HyperFrame” galėsite visą dėmesį skirti savo nuotykiams - nesirūpinant ar kamera yra nukreipta tinkama linkme. Geriausia kamera tapo dar geresnė.

Naujoji vívofit 4 aktyvumo sekimo apyrankė

Paskelbimo data: saus. 3, 2018, 4:36 p.m.

Pristatome naująją vívofit 4 aktyvumo sekimo apyrankę, kurią bus patogu dėvėti visą dieną ir veiks net iki 1 metų - be jokio įkrovimo - su saulėje įskaitomu, nuolat veikiančiu spalvotu ekranu. Sukurta dėvėti 24/7, vívofit 4 apyrankė yra pritaikyta maudymuisi ar prausimuisi duše ir turi lengvą, patogų dirželį. Ji yra paruošta naudojimui nuo pat pirmo įjungimo, o susiejus su išmaniuoju telefonu turėsite dar daugiau papildomų galimybių. Paprastai naudojama ir valdoma - belieka ją tik užsidėti ir pradėti judėti.

Kategorijos: Sportas