Atgimusi klasika - GPSMAP 276Cx

Paskelbimo data: spal. 11, 2016, 4:44 p.m.

Su nekantrumu pristatome GPSMAP 276Cx, tai atnaujintas ir modernizuotas klasikinis 276C įrenginys. Nuo pat pasirodymo 2004 metais, 276C pasiteisino kaip universalus GPS navigavimo įrenginys, pasiruošęs veikti tiek sausumoje, tiek vandenyje. 276Cx suteiks visą originalaus modelio funkcionalumą su naujausiais pastarojo dešimtmečio technologiniais patobulinimais unikaliame įrenginyje, kuris atitiks net reikliausių vartotojų poreikius. Nuo šiol, 276Cx galės aptikti GPS ir GLONASS palydovus geresniam vietovės nustatymui, būnant giliose tankmėse, papildomos išorinės antenos palaikymas (įsigyjamas atskirai), HotFix greitesniems palydovų aptikimams bei belaidės sąsajos galimybės. Taip pat didesnis, saulėje įskaitomas 5 colių dydžio ekranas, barometrinis aukštimatis, 3 ašių kompasas, visa tai nebuvo prieinama 276C. Su įvairiais maitinamais laikiklių pasirinkimais, bei Li-Ion ir AA baterijų palaikymu, GPSMAP 276Cx yra pasiruošęs nuotykiams ir aplenkti originalųjį 276C.

Su nekantrumu pristatome naują bei įvairiapusišką klasikinį, visur keliaujantį navigatorių - GPSMAP 276Cx“, teigia Dan Bartel, Garmin Vice prezidentas. „Atgijęs pagal didelę paklausą, bei atnaujintas, kad prisitaikytų prie 2016 metų vartotojų, GPSMAP 276Cx atlaikys viską ką vartotojai su juo veiks, nesvarbu ar keliaus vandeniu, po laukinę gamtą ar ramiai važiuos per miesto gatves.“

GPSMAP 276Cx turi išanksto įkeltus pasaulio bazinius žemėlapius su aukščio kontūrais, rekreacinį Europos žemėlapį bei BirdsEye palydovinių nuotraukų prenumeratą, kad galėtumėte matyti realų vietovių vaizdą, tiesiai iš savo įrenginio. Papildomai, GPSMAP 276Cx yra susiejamas su TOPO-Offroad Lietuva žemėlapiais, kurie Jums suteiks pačius detaliausius Lietuvos kelių ir takelių žemėlapius. Kiti palaikomi žemėlapiai yra Garmin TOPO žemėlapiai, BlueChart® g2 HD jūriniai žemėlapiai, Custom Maps, rastriniai žemėlapiai bei naviguojami City Navigator® kelių žemėlapiai. Įrenginio 8 GB vidinė atmintis gali būti praplėsta naudojant microSD™ kortelę (įsigyjama atskirai).

GPSMAP 276Cx taip pat gali pasigirti ryšių palaikymo įvairove. Naudojant belaidį Wi-Fi® ryšį ar susiejus su Bluetooth ryšiu per Garmin Connect™ mobiliąją programėlę su palaikomais įrenginiais, 276Cx suteiks aktyvių orų prognozių informaciją bei animuotą orų sekimą, tad vartotojai galės nuolat būti tikri dėl esamų bei artėjančių oro salygų. Papildomos programėlės funkcijos suteiks automatinius veiklos įkėlimus, išmaniuosius pranešimus, LiveTrack ir daugiau. 276Cx taip pat palaiko ANT+® technologiją, išorinių jutiklių integracijai, Bluetooth® ausinėms bei Wi-Fi® automatiniams atnaujinimams.

Didesnis, saulėje įskaitomas 5 colių dydžio ekranas, pažįstamas mygtukų valdymas bei ypač plačiai pritaikoma, intuityvi vartotojų sąsaja GPSMAP 276Cx paverčia taip pat paprastu naudoti kaip ir jo pirmtaką. Su plačiu tvirtinimų pasirinkimu ir IPX7 vandens atsparumo įvertinimu, jis yra pasiruošęs atlaikyti gamtos jėgas. Sekantis atnaujinimas nuo klasikinio modelio yra nauja, dviguba baterijų naudojimo sistema, kuri yra palaikoma su įkraunama Li-Ion baterijų pakuote (yra komplektacijoje), tradicinėmis AA baterijomis (įsigyjamos atskirai) bei keliais maitinamais tvirtinimo dėklo pasirinkimais (maitinamas AMPS palaikomas dėklas yra komplektacijoje). 276Cx gali veikti iki 16 valandų su įkraunama baterijų pakuote ir iki 8 valandų su AA baterijomis.

GPSMAP 276Cx yra naujausias sprendimas iš besiplečiančio Garmin aktyvaus poilsio segmento, kuris skiria didelį dėmesį technologijų ir inovacijų plėtojimui, kad sustiprintų vartotojų nuotykius gamtoje. Nesvarbu ar keliaujate pėsčiomis, medžiojate, ieškote geolobių, žaidžiate golfą, plaukiate valtimis ar dresuojate savo šunis, Garmin aktyvaus poilsio įrenginiai tampa esminėmis priemonėmis, visų lygmenų aktyvaus poilsio entuziastams. Dėl daugiau informacijos apie kitus Garmin aktyvaus poilsio segmento produktus ir paslaugas eikite į:

https://garmin.lt/lt/produkti/aktivai-atputai/

https://www.facebook.com/GarminLietuva

https://garmin.lt/lt/blog/