Garmin eismo radarų informacija jau Lietuvoje!

Paskelbimo data: birž. 11, 2017, 10:04 a.m.

Nuo šiol Lietuvoje ir kitose Europos sąjungos šalyse galėsite matyti nemokamąeismo radarų informaciją, naudojant Smartphone Link programėlę Jūsų išmaniajame telefone. Nemokamus eismo radarus taip pat galėsite matyti ir šiose valstybėse: Bulgarijoje, Kroatijoje, Čekijoje, Estijoje, Graikijoje, Vengrijoje, Lenkijoje, Rumunijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje ir Turkijoje.

 

 

Kad matytumėte eismo radarų informaciją, Jums į savo išmanųjį telefoną reikės atsisiųsti nemokamą Smartphone Link programėlę, kurią galite atsisiųsti Android ir iOS įrenginiams. Programėlę atsisiuntus, ją reikės susieti su savo 2017 metų Garmin navigaciniu įrenginiu arba kitu Garmin navigaciniu įrenginiu2, turinčiu Bluetooth sąsaja. Viską atlikus, nuo šiol savo kelionėse galėsite matyti ne tik artėjančių eismo radarų įspėjimus tačiau ir nemokamą eismo spūsčių informaciją Lietuvoje ir kitose Europos sąjungos šalyse! Skaityti daugiau apie eismo informaciją Lietuvoje.

 

 

 

1 Eismo informacijai matyti, naudojami mobilieji interneto duomenys. Keliaujant užsienyje, rekomenduojama naudoti papildomai įsigyjamą Cyclops eismo radarų informaciją.

2 Suderinamų įrenginių sąrašas su Smartphone Link programėle

Kategorijos: Sausumos transportas