Garmin Latvia

Garmin pristato naujas Connect IQ™ programėles iš Uber, Trek, GU ir daugiau

Paskelbimo data: saus. 8, 2017, 10:35 a.m.

Pristatome naujas, naudingas programėles, duomenų laukelius ir laikrodžių ciferblatus iš Uber, Trek, GU Energy Labs ir nuun Active Hydration kompanijų, kurių progamėles galite atsisiųsti iš Connect IQ™ programėlių parduotuvės. Connect IQ, tai atvira platforma trečių šalių programuotojams, skirta kurti naują turinį Garmin įrenginiams, dviračių kompiuteriams bei aktyvaus laisvalaikio įrenginiams. Šioje platformoje vartotojai gali pritaikyti įrenginį sau bei suderinti jas su savo unikaliais asmeniniais poreikiais bei norais. Nuo Connect IQ™ programėlių parduotuvės atidarymo pradžios, buvo atsisiųsta daugiau nei 20 milijonų programėlių iš Connect IQ į daugiau nei 3 milijonus palaikomų įrenginių, visame pasaulyje.

“Connect IQ yra Garmin dėvimų įrenginių strategijos ramstis, ši strategija yra paremta pagal poreikius ir vartotojų norus pasiekti naujus tikslus gyvenant aktyviai: begiojant, važiuojant dviračiu, plaukiant, žaidžiant golfą, plaukiant valtimi, vaikščiojant ar tiesiog išliekant aktyvesniems,” teigė Dan Bartel, Garmin viceprezidentas. “Kaip ir kiekvienas Garmin vartotojas yra unikalus, taip pat yra ir kiekviena programėlė, prieinama Connect IQ programėlių parduotuvėje. Mes džiaugiamės pristatydami šias naujas programėles, tuo pačiu metu mes nesustojame integruoti naujus duomenis iš gerai žinomų prekinių ženklų ir programuotojų bei plečiame Connect IQ programėlių parduotuvę, kad Jums pritaikyti savo Garmin įrenginį taptų naudinga ir įdomu.”

Viena iš naujausių programėlių iš Connect IQ tai UBER ETA by Garmin. Kai vartotojas užsisakys pavežėjimo paslaugą iš UBER programėlės savo išmaniajame telefone, UBER ETA pavaizduos numatomą likusį laiką kada atvyks vairuotojas ir visa tai, tiesiog Garmin laikrodžio ekrane. Nebereikės įjunginėti telefono ir tikrinti užsakymo būsenos ar matyti svarbiausią informaciją apie vairuotoją - UBER ETA leis vartotojams daryti tai ką jie nori daryti ir tuo pačiu metu sekti vairuotojo atvykimą, tiesiog laikrodžio ekrane. UBER ETA taip pat pateiks vairuotojo vardą, automobilio markę ir modelį, valstybinį automobilio numerį ir atstumą bei kryptį link atvykimo vietos.

Connect IQ programėlės taip pat prieinamos ir Garmin Edge® GPS dviračių kompiuteriams, su naujais duomenų laukeliais iš Trek/Bontrager. Įsipareigojęs dviratininkų saugumui, Connect IQ duomenų laukelis iš Garmin ir Trek/Bontrager leis dviratininkams lengvai ir greitai valdyti Bontrager priekinius ir galinius žibintus, neišjungiant sportinės veiklos. Dviratininkai galės matyti baterijos likučio lygmenį keliems žibintams bei nustatyti šviesumo lygmenį juose ar tai būtų automatinis, dienos, nakties ar kiti pašvietimo režimai.

Kitos naujos Conect IQ programėlės: GU Energy Labs duomenų laukelis kuris dviratininkams primena per Edge dviračio kompiuterį kada laikas pasimaitinti GU energetiniu geliuku besitreniruojant ar lenktyniaujant, taip pat padedant atletams stebėti kiek optimaliai reikia vartoti geliukų, norint išlikti enegingam. O nuun Active Hydration vartotojams yra prieinamas naujas laikrodžio ciferblatas, tad vartotojai galės parodyti savo nuun meilę tiesiog nuo savo riešo, laikrodžio ekrane. nuun laikrodžio ciferblatas taip pat leis vartotojams stebėti žingsnių progresą link savo tikslo.

Garmin vartotojai taip pat gali gauti naudos iš naujai išleistos Connect IQ “Widget” programėlės - JOIN, su kuria dviratininkai galės lengviau prisijungti prie grupinių pasivažinėjimų, bet kada ir bet kur. Be to, įvairūs duomenų laukeliai yra preinami iš Xert Advanced Power Analytics, įskaitant: “Maximal Power Available, Time to Exhaustion/Recovery, Fat/Carb Utilization, Strain Score” ir daugiau. Bėgikams, Stryd IQ programėlė pateikia duomenis iš Stryd galios jutiklio, kuris yra pritvirtinamas prie batų ir informacija perduodama į Jūsų dėvimą Garmin įrenginį, bėgimo efektyvumo pagerinimui ir ilgesniems bėgimams.

Strava Live Suffer Score duomenų laukelis taip pat jau kurį laiką yra prieinamas Garmin dviračių kompiuteriams ir dėvimiems įrenginiams. Ji išanalizuoja kiek laiko vartotojai praleido skirtingose širdies ritmo zonose ir įvertina bendros veiklos pastangas paprastu skaičiaus įvertinimu. Taip pat prieinama dviračių kompiuteriams ir dėvimiems įrenginiams - AccuWeather Edge MinuteCast “Minute-by-Minute widget” kuri suteiks vartotojams tiksliausią mikroklimato orų prognozę, ęsamoje vartotojo vietovėje.

Connect IQ programėlės yra prieinamos daugeliui Garmin įrenginių bei kiekvienam produktui rasite programėlių, “widget”, laikrodžio ciferblatų ir duomenų laukelių, kuriuos galėsite atsisiųsti visiškai nemokamai. Connect IQ programėles galima rasti adresu apps.garmin.com arba įrenginių skiltyje, Garmin Connect paskyroje. Taip pat galima prisijungti su Garmin Express programa ar programėlėje Connect Mobile, sekcijoje “More”, išmaniuosiuose telefonuose. Kad sužinotumėte daugiau apie Connect IQ programėlių kūrimą, apsilankykite developer.garmin.com

Daugelį metų Garmin yra pradininkas kuriant naujus GPS navigavimo ir belaidžius įrenginius, kurie sukurti žmonėms gyvenantiems aktyvų gyvenimo būdą. Garmin kuria įrenginius penkioms produktų rinkoms: automobiliams, aviacijai, sveikatingumui, jūrininkystei bei laivybai ir turizmo navigavimo.

Kategorijos: Programinė įranga