Naujieji inReach SE+ ir inReach Explorer+ įrenginiai su palydovine komunikacijos technologija

Paskelbimo data: saus. 7, 2017, 4:03 p.m.

Pristatome naujuosius inReach SE+ ir inReach Explorer+, pirmieji Garmin įrenginiai turintys inReach palydovinę komunikacijos technologiją kuri buvo įsigyta kartu su DeLorme kompanija 2016 metų pradžioje. Naujieji inReach SE+ ir inReach Explorer+ turi pasaulinį palydovinį Iridium® signalą, kuris apima nuo vieno iki kito pasaulio ašigalio taip pat  kartu su abipusiu trumpųjų žinučių siuntimu ir SOS perspėjimais, būnant bet kurioje pasaulio vietoje. Abu modeliai turi integruotus GPS imtuvus, vietovės aptikimui ir pagrindinėms navigavimo funkcijoms, o inReach Explorer+ papildomai prideda iš anksto įkeltus TOPO žemėlapius1, kompasą, barometrinį aukštimatį ir akcelerometrą.

Nuo nuotykių netolimuose laukuose iki nuotykių po visą pasaulį, naujieji inReach įrenginiai suteikia komunikacines galimybes, vietovės dalinimąsi, navigavimą ir ypač svarbias SOS perspėjimų funkcijas norintiems pabėgti nuo visko, nesvarbu ar būsite ant žemės, ant vandens ar danguje, nes visa tai leis suteikti ramybę Jūsų draugams ir šeimos nariams, Jums bekeliaujant.

“Palydoviniai komunikacijos įrenginiai yra tai ko mūsų klientai prašė ir mes su nekantrumu pristatome pirmuosius Garmin inReach įrenginius, sekant po DeLorme kompanijos įsigijimo praėjusiais metais,” teigė Dan Bartel, Garmin Vice-Prezidentas. “Naudingi tiek klientams esantiems šioje srityje bei Jų šeimos nariams, esantiems namie, inReach SE+ ir Explorer+ suteiks ramybę Jūsų artimiesiems bei puikų funkcionalumą kurie nori patirti naujus nuotykius ir išlaikyti bendravimą esant atokiausiose vietose.”

Naudojant pasaulinės aprėpties iridium palydovinį tinklą inReach SE+ ir inReach Explorer+ gali išsiųsti ir priimti trumpąsias žinutes su bet kuriuo mobilaus telefono numeriu, el. pašto adresu ar su kitu inReach įrenginiu, tad naudotojai gali išlaikyti artimuosius ramius, net ir esant ne ryšio zonoje. Abu įrenginiai turi interektyvią SOS perspėjimo funkciją, kuri aktyvuoja pagalbinį įspėjimą iš GEOS®, 24/7 paieškos ir gelbėjimo stebėjimo centro. Kai išsiųstas SOS signalas bus priimtas, inReach naudotojai galės tarpusavyje bendrauti su GEOS apie pagalbos pobūdį ir sulauks įspėjimą, kai pagalba bus pakeliui. Vartotojai taip pat galės savo įrenginiuose nustatyti pagalbos kontaktus, kurie automatiškai gaus žinutę, esant SOS įvykiui.

inReach SE+ ir inReach Explorer+ turi integruotus, didelio jautrumo GPS imtuvus kurie suteiks bazines navigavimo funkcijas, vietovės ir sekimo informaciją, tad vartotojai galės sekti maršrutus, pažymėti kelio taškus ir surasti kelią atgal, naudojant elektroninį nueito kelio vaizdą. inReach Explorer+ suteikia papildomų navigavimo funkcijų su iš anksto įkeltais DeLorme topografiniais žemėlapiais1, integruotu skaitmeniniu kompasu, barometriniu aukštimačiu ir akcelerometru. Visai kaip ankstesni DeLorme įrenginiai, inReach SE+ ir inReach Explorer+ yra susiejami su internetiniu MapShare portalu. Su MapShare, inReach įrenginys siunčia vartotojo kelionės informaciją kaip maršrutai ar kelio taškų atnaujinimai, tad draugai ir šeimos nariai galės stebėti vartotojų buvimo vietas, paprašyti vietovės informacijos atnaujinimo ir apsikeisti žinutėmis.

Su palaikomu išmaniuoju telefonu2, inReach SE+ ir inReach Explorer+ gali sinchronizuotis su nemokama EarthMate programėle, dar didesniam suderinamumui ir patogumui. Su EarthMate programėle vartotojai turės prieigą prie neriboto kiekio žemėlapių ir palydovinių nuotraukų. Daugiau informacijos, kaip žaidimų valdymo įrenginiai ir pakuočių informacija medžiotojams yra prieinama papildomam įsigijimui. Vartotojai taip pat gali gauti standartinių ir papildomų premium orų prognozių pranešimų tiesiai į savo įrenginį ir į EarthMate programėlę. Papildomai, kiekvienas inReach įrenginys turi nemokamą prieigą į cloudpower portalą, tad vartotojai gali planuoti keliones ir kelio taškus, sinchronizuoti ir tvarkyti bei saugoti visus įrenginio duomenis ir daugiau.

Vienu pakrovimu, inReach SE+ ir inReach Explorer+ gali veikti iki 100 val. sekimo režime ir iki 30 dienų baterijos taupymo režime. Tvirtas bei sukurtas atlaikyti gamtos elementus, šie įrenginiai yra atsparūs smūgiams bei turi IPX7 vandens atsparumo įvertinimą3.

Kad gautumėte prieigą prie iridium tinklo ir turėtumėte komunikaciją su inReach SE+ ir inReach Explorer+ įrenginiais, yra reikalinga aktyvi palydovinė prenumerata. Priklausomai nuo naudojimo poreikių, vartotojai gali pasirinkti metinį kontrakto paketą arba lankstų, mėnesinį planą, kuris leis mokėti už paslaugą, tik tada kai jos prireiks. Metinių planų kainos prasideda nuo 14.99 Eur iki 99.99 Eur už mėnesį (papildomas aktyvacijos mokestis), o mėnesinių planų kainos yra nuo 19.99 Eur iki 124.99 Eur už mėnesį.

inReach SE+ ir inReach Explorer+ bus galima įsigyti šiais metais (2017), pirmame metų ketvirtyje. inReach SE+ orientacinė kaina 449 Eur, o inReach Explorer+ orientacinė kaina 499 Eur.

 

1 Iš anksto įkelti inReach TOPO žemėlapiai yra nesusiejami su kitais Garmin įrenginiais; kiti Garmin žemėlapiai nėra susiejami su šiais įrenginiais.

2 Reikalingas palaikomas išmanusis telefonas

Žiūrėkite vandens atsparumo informaciją

 

Kategorijos: Aktyvus poilsis