Naujasis Forerunner 35

Paskelbimo data: rugs. 3, 2016, 6:07 p.m.

Pristatome naująjį Forerunner 35 bėgimo laikrodį, su integruotu GPS imtuvu ir Garmin Elevate optiniu širdies ritmo matuokliu, kuris seks Jūsų pulsą 24/7, be jokių širdies ritmo matavimo diržų. Lengvai valdomas Forerunner 35 laikrodis stebi svarbiausią informaciją kaip nubėgtas atstumas, bėgimo tempą ir fiksuoja Jūsų asmeninius rekordus, o svarbiausia, visa tai galėsite sekti nenešiodami jokio išmaniojo telefono! O tuomet kai nebėgiosite, Forerunner 35 tampa Jūsų aktyvumo stebėjimo įrenginiu, kuris skaičiuos nueitus žingsnius, sudegintas kalorijas ir stebės aktyvių minučių kiekį, tad Jūs galėsite sekti savo aktyvumo progresą, net tada kai nebėgiosiote. Forerunner 35 laikrodis taip pat turi išmaniąsias laikrodžio funkcijas, su kuriomis matysite pranešimus iš savo išmaniojo telefono laikrodžio ekrane bei taip pat galėsite nuotoliniu būdu valdyti muzikos grotuvą.

„Paprasta pakelti savo bėgimo lygį su Forerunner 35 bėgimo laikrodžiu, kuris turi integruotą Elevate optinį širdies ritmo matavimo įrenginį, kuris fiksuos Jūsų pulsą nuo riešo - tiesiog užsidedate laikrodį ir galite bėgti“, teigė Dan Bartel, Garmin Vice prezidentas. „Su ypač plačiu funkcijų asortimentu, kaip integruotas optinis širdies ritmo matavimo įrenginys ar išmanioji laikrodžio sąsaja, Forerunner 35 yra tobulas laikrodis bėgikams, norintiems išlikti aktyviems, palaikyti ryšį ir dalintis savo veiklomis.“

Atnaujintas Forerunner 35 elegantiškas laikrodžio dizainas turi naują, aukštos raiškos ekraną su įspūdingu kontrastu, puikiai tinkančiu naudoti tiek lauke, tiek viduje. Forerunner 35 turi sporto profilius ne tik bėgiojimui viduje ir lauke, tačiau ir vaikščiojimui, dviračių sportui ir kitai kardio veiklai, taip Jums leidžiant palaikyti ir pasiekti savo sveikos gyvensenos tikslus. Stilingas ir lengvas, jis patogus dėvėti ištisą dieną ir gali sklandžiai pereiti tarp kasdieninio bėgimo asistento į aktyvumo stebėjimo įrenginį ar išmanųjį laikrodį. Baterijos darbo laiko užtenka iki devynių dienų laikrodžio/aktyvumo stebėjimo rėžime ir iki 13 val. treniruočių rėžime.

Vibraciniai pranešimai apie Jūsų bėgimo informaciją, aktyvumo sekimo dienos tikslai ir virtualus bėgimo ritmo palaikymo asistentas, Forerunner 35 padeda bėgikams išlikti motyvuotiems ir leidžia lengvai stebėti savo progresą bėgimo metu. Vibraciniai pranešimai taip pat gali būti nustatyti, kad įspėtų Jus apie įeinančius skambučius, trumpąsias žinutes, el. pašto laiškus ar kalendoriaus priminimus. Tad Jūs galėsite išlaikyti ryšį ir nereikės ieškoti telefono savo kišenėje, krepšyje ar kuprinėje. Papildomos ryšio palaikymo funkcijos suteikia nuotolinį muzikos grotuvo valdymą, automatinius įkėlimus ir belaidžius programinius atnaujinimus.

Visos dienos metu, Forerunner 35 automatiškai sinchronizuojasi su Garmin Connect Mobile programėle, kur yra išsaugoma ir įkeliama visa Jūsų veiklų ir dienos informacija į Garmin Connect nemokamą bendruomenės sistemą. Bėgikai taip pat naudodamiesi Garmin Connect sistema, gali realiu laiku dalintis savo treniruotėmis su savo draugais ar šeimos nariais su LiveTrack tiesiogine sekimo funkcija. Su Garmin Connect galėsite prisijungti prie įvairių iššūkių, stebėti ir analizuoti savo progresą, nustatyti ir sekti tikslus, dalintis treniruočių rezultatais su kitais Garmin Connect vartotojais ir daug daugiau.

Forerunner 35 (įvairių spalvų) bus prieinamas įsigyti vėliau šiais metais, planuojama kaina - 199 Eur.

Nuolat didėjantis, Garmin sporto įrenginių segmentas kuria naujas technologijas, siekiant pagerinti ir skatinti Jūsų sveiką ar aktyvią gyvenseną. Nesvarbu ar Jūs esate bėgikas, dviratininkas, plaukikas, įvairių sportų šakų atletas ar tiesiog norite išlikti aktyvus visą dieną, Jūs visados rasite įrenginį kuris Jums padės pasiekti jūsų sveikos gyvensenos ar sporto tikslus.

Kategorijos: Sportas