Naujieji Garmin Edge 820 ir Edge Explore 820

Paskelbimo data: rugpj. 2, 2016, 2:15 p.m.

Pristatome naujausios kartos Edge 820 ir Edge Explore 820 kompaktiškus GPS kompiuterius dviračiams, turintys išsamią ir detalią informaciją treniruotėms, varžyboms ir žygiams su naviguojamais Europos žemėlapiais ir GroupTrack funkcija. Su išmaniąją GroupTrack funkcija išlikite susisieję su artimaisiais ir draugais, Jums būnant tiek dviratinkų būryje, tiek už jo ribų. Su Edge 820 ir Edge Explore 820 GroupTrack funkcija, galėsite stebėti kur yra jūsų draugai, net tada kai Jūs jų nebematysite. 

Siekiant sukurti saugesnę aplinką dviratininkams, abu įrenginiai yra susiejami su išmaniaisiais Varia™ dviračio priedais bei abu įrenginiai turi integruotą automatinę incidentų aptikimo sistemą. Su iš anksto įkeltais Garmin dviračių žemėlapiais, galėsite matyti lankytinų objektų vietoves (POI), sukurti dviratininkams pritaikytus maršrutus, o abiejų modelių kompaktiškas dydis yra pritaikytas naudoti bet kokiose sąlygose ir vietovėse. Dviratininkams, kuriems reikia ypač detalios informacijos, Edge 820 suteikia pažangias veiklos stebėjimo matmenis su automatiniu VO2Max apskaičiavimu, poilsio patarėjo funkcija, maksimaliai išlaikomos galios vieną val. apskaičiavimas (FTP), sportinės būklės įvertinimas, Strava tiesioginiai segmentai ir pažangi dviračių dinamikos sistema.

„Su nekantrumu galime pasidalinti naujausios kartos dviračių kompiuterių serija, inovatyvūs - Edge 820 ir Edge Explore 820“, sakė Dan Bartel, Garmin Vice-prezidentas. „Nesvarbu ar dviratininkai siekia varžybinių tikslų ar tiesiog važiuoja dėl nuotykių ir kelionių, Edge 820 ir Edge Explore 820 suteikia daugybę funkcijų, kurios leis stebėti būtent Jums aktualią informaciją.“

Su Edge 820 ir Edge Explore 820, dviratininkai gali išlikti susisieję vieni su kitais. Su GroupTrack galėsite stebėti kur yra jūsų draugai ar bičiuliai, netgi tada, kai jūs jų net nematysite, taip galėsite judėti savo norimu tempu, tačiau nuolatos žinosite kur yra jūsų draugai ir neliksite pasiklydę. Abu įrenginiai turi iš anksto įkeltus, naviguojamus Garmin dviračių žemėlapius su Round-Trip funkcija ir jūsų norimo maršruto sukūrimo funkcija. Įmontuoti GPS, GLONASS imtuvai ir aukštimačio jutiklis, suteiks Jums tikslią informaciją, tad žinosite kiek ir kaip greitai nuvažiavote bei pakilote.

Susiekite Edge 820 ir Edge Explore 820 su plačiu Varia išmaniųjų dviračių priedų pasirinkimu, kaip Varia galinis dviračio radaras, Varia Vision™ ar su Varia išmaniaisiais dviračio žibintais, taip sukuriant saugesnę aplinką sau ir aplinkiniams. O jeigu pateksite į incidentą, integruotas akselerometras tai automatiškai aptiks ir išsiųs pagalbos žinutę su jūsų būvimo informacija. Edge 820 ir Edge Explore 820 galima susieti su plačiu ANT+® priedų pasirinkimu, kaip greičio, pedalažo ar širdies ritmo matavimo jutikliais.

Edge 820 ir Edge Explore 820 idealiai tinka važinėjimui, nesvarbu kokios oro sąlygos lauke. Abu įrenginiai turi 2.3 col. aukštos raiškos, ypač lietimui jautrų ekraną, kurį galėsite valdyti net dėvėdami pirštines ar esant šlapiam orui, o aplinkos šviesos jutiklis automatiškai reguliuos ekrano šviesumą, tad visą jums reikalingą informaciją matysite net ir plieskiant saulei.

Edge 820 GPS kompiuteris gali būti susiejamas su ANT+® jutikliais, kaip greičio, pedalažo ar širdies ritmo matavimo diržais. O jeigu norite matyti dar daugiau informacijos - 820 gali susisieti su ANT+ galios matuokliais, kaip Garmin Vector™, tai unikali galios matuoklių sistema kuri yra integruota į plentinius dviračio pedalus, kuri gali apskaičiuoti visą Jūsų išvystomą galią, kairės ir dešinės kojos išvystomos galios balansą ir pedalažą. Jūs galite netgi įrašyti pažangias dviračių dinamikos duomenis ir vėliau peržiūrėti ir įvertinti savo sportinę būklę, bei pamatyti ties kuria pedalo eigos vieta išvystote daugiausiai galios. Edge 820 pat galima susisieti su elektroninėmis pavarų perjungimo sistemomis ir ANT+ dviračių treniruokliais. Su širdies ritmo matavimo diržu galėsite matyti dar daugiau įvairios fiziologinės informacijos. Sužinokite savo VO2Max dviračių sportui, o poilsio patarėjo funkcija išanalizuos jūsų asmeninės informacijos duomenis ir patars jums kiek laiko turėtumėte palaukti prieš užsiiminėjant sekančia sunkia treniruote.Taip pat galėsite apskaičiuoti savo FTP, stebėti išvystomą galią vienam kūno kilogramui ir matyti tiesioginius Strava segmentus.

Pritaikykite Edge 820 ir Edge Explore 820 savo poreikiams ir norams su nemokamomis programėlėmis iš Connect IQ parduotuvės. Atsisiųskite naujus duomenų laukelius ar papildomas programėles. O kai būsite išvažiavę, visados galėsite pamatyti išmaniuosius pranešimus iš savo išmaniojo įrenginio, ar tai būtų soc. tinklai, trumpoji SMS žinutė ar svarbus skambutis. Su Live Track, Jūsų artmieji ar draugai galės tiesiogiai sekti Jūsų treniruotes ar varžybas, o savo įveiktą atstumą galėsite peržiūrėti Garmin Connect Mobile sistemoje su lengvai suprantama informacija ir automatiniais veiklos įkėlimais į šią sistemą.

Edge 820 ir Edge Explore 820 baterijos darbo laikas siekia iki 15 valandų. O naujasis baterijos taupymo rėžimas leis šį laiką praplėsti iki 50 procentų, laikant ekraną išjungtą, o jį įjungiant tik tada kai to reikia.

Kategorijos: Sportas