Naujoji VIRB 360 "HyperFrame Director Mode" redagavimo priemonė

Paskelbimo data: saus. 13, 2018, 4:36 p.m.

Atsisiuntę naująjį VIRB 360 programinį atnaujinimą galėsite kurti dar labiau įtraukančius sferinius vaizdo įrašus ir visus nuotykius patirti iš naujo, kitu kampu. Naujosios funkcijos: “HyperFrame Director Mode”, “RAW” video failų apdorojimas bei dar daugiau naujų redagavimo priemonių VIRB Edit programinėje įrangoje. Su naująja “HyperFrame” funkcija galėsite susikurti tradicinio, fiksuoto kampo stabilizuotus vaizdo įrašus, panaudojant įrašytą sferinę vaizdo medžiagą. Nustatykite neįtikėtinai plačius vaizdo kampus, sukurkite ypač tolygius vaizdo perėjimus ar mažąsias planetas. Su “HyperFrame” galėsite visą dėmesį skirti savo nuotykiams - nesirūpinant ar kamera yra nukreipta tinkama linkme. Geriausia kamera tapo dar geresnė.

Tik pagalvokite, ar nebūtų puiku sukurti tradicinio, fiksuoto vaizdo 1080p įrašą, tačiau su galimybe pakeisti filmavimo kampą, ko negalima padaryti su tradicinėmis vaizdo kameromis - ar tai būtų greitas 360 laipsnių apsisukimas, kad parodytumėte aplink esančią minią koncerte ar vaizdo atitolinimas - kad parodytumėte supančius kalnus.

“Nuo šiol su VIRB 360 galėsite nuveikti dar daugiau. Su HyperFrame Director Mode funkcija turėsite visas galimybes, ko ne profesionaliu lygiu sukurti aukščiausio lygio vaizdo turinį.”, teigė Garmin viceprezidentas, Dan Bartel.” Susiejant naująsias HyperFrame ir RAW vaizdo įrašų apdorojimo galimybes, VIRB 360 taps dar universalesne ir bus viena iš pažangiausių sferinių vaizdo kamerų visoje rinkoje.”

Su naująja VIRB Edit programinės įrangos versija galėsite apdoroti RAW vaizdo medžiagą ir stabilizuoti 5.7K raiškos vaizdo įrašus, nenaudojant brangios programinės įrangos. Be to, nuo šiol turėsite dar daugiau galimybių fotografuojant: ilgą nuotraukų ekspoziciją ar papildomas greitų kadrų funkcijas.

Visos šios naujos ir esamos savybės leidžia dar užtikrinčiau teigti, jog VIRB 360 yra aukščiausios klasės sferinė veiksmo kamera. Ši kamera yra tiems, kas ieško detaliausios vaizdo kontrolės, aukščiausio turinio kokybės ir lengviausio valdymo. Net ir prieš šį atnaujinimą, visoje pasaulio rinkoje ir žiniasklaidoje VIRB 360 buvo puikiai įvertinamas dėl išskirtinių vaizdo savybių, puikaus vaizdo stabilizavimo ir lengvo naudojimo.

Išnaudokite visas šias savybes, atnaujinkite VIRB 360 atsisiųsdami naujausią VIRB Edit programos versiją. Daugiau informacijos - Čia.