vivofit jr. aktyvumo apyrankės vaikams

Paskelbimo data: spal. 2, 2016, 1:56 p.m.

Pristatome vívofit jr. - motyvuojančios bei aktyvumą stebinčios apyrankes vaikams, kurios vaikus nuolat skatins išlikti aktyvius. Stilingas, vaikams patrauklus dizainas yra patogus dėvėti, patvarus, tinkamas maudytis, o daugiau nei 1 metų trukmės baterijos darbo laikas leis apyrankę dėvėti 24/7. Be to, kad apyrankė seks vaikų žingsnius, miegą bei vaikų aktyvumą link rekomenduojamų 60 minučių kasdieninio aktyvumo nuotykių, vívofit jr. dera kartu su nemokama, tėvelių valdoma mobiliąja programėle. Programėlė motyvuos vaikus su žaismingais ir ugdančiais mobiliaisiais nuotykiais bei šeimos žingsnių iššūkiais. Apyrankė taip pat turės keletą naudingų priemonių, kurios leis tėveliams motyvuoti savo vaikus su nustatomomis atsakomybėmis bei įgyjamais apdavanojimais už įvykdytus tikslus. Su vívofit jr. vaikai turės savo pačių aktyvumo sekimo apyrankes, kurios padės išugdyti sveikos gyvensenos įpročius kol jie dar jauni bei išlaikyti šiuos įpročius visam gyvenimui.

„Mes džiaugiamės pristatydami mūsų naująsias aktyvumo sekimo apyrankes, kurios yra sukurtos specialiai vaikams - vívofit jr.“, teigė Dan Bartel, Garmin viceprezidentas. „vívofit jr. buvo sukurtos galvojant apie vaikus bei jų tėvelius, nuo patvarios ir patogios apyrankės iki įtraukiančios programėlės, kuri motyvuos vaikus išlikti aktyvius, bei su kuria tėveliai galės stebėti ką veikė jų vaikai.“

Lengvai užsidedama, vívofit jr. turi vientisą, tamprią apyrankę, kuri patogiai prisitaiko prie vaiko riešo. Daugiau nei 1 metų darbo laikas ir atsparumas vandeniui reikš, kad vaikai retai ją turės nuiminėti, o įvairūs spalvoti bei ryškūs dizainai reikš,kad jie retai tai norės padaryti. Su aukštos raiškos, saulėje įskaitomu ekranu, vívofit jr. seks vaikų žingsnius, miegą bei aktyvumą link rekomenduojamų 60 minučių kasdieninio aktyvumo nuotykių. Apyrankė rodys laiką, datą ir netgi aktyvumo juostą, kuri primins vaikams išlikti aktyviems visos dienos metu. Apyrankė taip pat gali būti pritaikyta, kad rodytų vaiko vardą.

vívofit jr. dera kartu su inovatyvia, nemokama programėle, kuri turi atrakinamą mobiliuosius nuotykius vaikams bei iškeltų tikslų stebėjimą tėveliams. Naudojant programėlę, tėveliai galės pridėti keletą vaikų paskyrų bei stebėti jų kasdieninį aktyvumą, pareigybes, miegą ir daugiau, kai vívofit jr. automatiškai sinchronizuosis su išmaniuoju telefonu. Paverskite kiekvieną dieną į smagias varžybas, kai tėveliai ir vaikai galės varžytis kasdieninių žingsnių iššūkiuose. O kai vaikai pasieks savo 60 minučių kasdieninio aktyvumo nuotykių, jie atrakins linksmus faktus, jų programėlės nuotykių trasoje, taip juos motyvuojant siekti dar didesnių tikslų.

Su lengvai naudojama programėle, tėveliai galės skirti pareigybes, kurias vaikams įvykdžius jie įgys virtualių monetų, kurios vėliau galės bus iškeistos į sutartą atlygį. Iš anksto įkelti tikslai yra valdomi iš tėvelių mobiliųjų įrenginių bei gali būti nustatyti, kad atsirastų kas dieną ar kas savaitę. Taip pat gali būti sukurti individualūs namų ruošos darbai. O tiems vaikams, kurie mėgsta laiką vilkinti, vívofit jr. apyrankėje yra prieinamas laikmatis, kuris leis žinoti kiek liko laiko iki tikslo pabaigos bei kada bus galima pabaigti.

vívofit jr. apyrankė yra sukurta vaikams nuo keturių iki devynerių metų amžiaus ir prieinama juodoje, „broken lava“, „digi camo“, „purple strike“ ir „real flower“ apyrankių raštuose už 99,99 Eur. Pakuotėje esanti apyrankė tinka riešams iki 145 mm; vívofit jr. XL papildomai įsigyjamos apyrankės tinka riešams nuo 146 iki 170 mm, taip pat gali būti naudojamos vívofit 3 keičiamos apyrankės.

Kategorijos: Sportas