vívosmart HR+

Paskelbimo data: birž. 17, 2016, 10:30 a.m.

Naujoji Garmin vívosmart HR+ aktyvumo sekimo apyrankė su integruotu optiniu širdies ritmo matuokliu ir GPS imtuvu. Lyginant su kitomis vívosmart serijos aktyvumo sekimo apyrankėmis, vívosmart HR+ turi papildomųsavybių kaip integruotas GPS imtuvas, papildoma informacija bėgimui, ir naujoji Garmin Move IQ™ funkcija, automatiškai aptinkanti fizinės veiklos tipą. Su nuo riešo veikiančia Garmin Elevate™ optine širdies ritmo matavimo technologija, vívosmart HR+ seks Jūsų pulsą 24 valandas per parą. Taip pat seks žingsnius, nueitą atstumą, sudegintų kalorijų kiekį, užliptų aukštų skaičių, fiksuos aktyviai praleistas minutes. vívosmart HR+ turi nuolatos veikiantį ekraną, kuris įskaitomas net ir plieskiant stipriai saulei, dėka korpuso atitinkančio 5 ATM vandens atsparumo klasę, galėsite maudytis vandens telkiniuose ar tiesiog duše.

„Su patraukliomis savybėmis kaip GPS signalo imtuvas, integruotas optinis širdies ritmo matuoklis, ilgas baterijos tarnavimo laikas ir atsparumas vandeniui, vívosmart HR+ buvo sukurtas taip, kad jis prisitaikytų prie aktyvaus žmonių gyvenimo ritmo“, teigė Dan Bartel, Garmin kompanijos viceprezidentas. „Kad ir kur išvyktumėte, vívosmart HR+ sukurtas taip, kad Jus motyvuotų bei užfiksuotų visas Jūsų aktyvias akimirkas.“

vivosmartHR+vivosmartHR+

Ypač lauktas GPS imtuvo papildymas vívosmart aktyvumo apyrankei leis dar tiksliau stebėti nukeliautą atstumą, laiką ir tempą užsiimant mėgstama veikla. Taip pat galėsite matyti nukeliautą maršrutą žemėlapyje, prisijungę prie nemokamos Garmin Connect™ paskyros. Papildomos bėgimo funkcijos leis matyti savo asmeninius rekordus, virtual pacer funkcija, padės bėgti nustatytu tempu, Auto Pause®, Auto Lap® funkcijos ir vaikščiojimo/bėgimo rėžimas. Dėka Garmin Elevate™ širdies ritmo matavimo technologijos, vívosmart HR+ seks Jūsų pulsą tiesiog nuo riešo ir taip užfiksuos aktyviai praleistas minutes sportuojant. Aktyviai praleisto laiko skaičiavimas leis stebėti savo aktyvumo progresą link tikslų, sukurtų remiantis lyderiaujančių sveikatos organizacijų patirtimi.

vívosmart HR+ turi naujausią Garmin Move IQ funkciją, kuri nuolatos seks Jūsų veiklą ir automatiškai atpažins ar vaikščiojate, bėgate, važiuojate dviračiu, plaukiate ar sportuojate ant stacionaraus treniruoklio, tad dienos pabaigoje prisijungę prie Garmin Connect™ galėsite peržiūrėti kada ir kiek laiko užsiimėte tam tikra veikla, net neįjungdami sportinės veiklos rėžimo.

Su vívosmart HR+ galėsite išlikti lengvai pasiekiami šeimos nariams ar draugams, nesvarbu ar sportuojate ar tiesiog stengiatės išlikti aktyviais, dėka išmaniųjų pranešimų funkcijos apyrankės ekrane matysite pranešimus iš savo išmaniojo telefono apie įeinančius skambučius, trumpąsias žinutes, el. laiškus, socialinių tinklų pranešimus, kalendoriaus priminimus ir bet kokią kitą informaciją iš savo išmaniojo telefono. Kitos išmaniosios savybės leis nuotoliniu būdu valdyti savo muziką išmaniajame telefone ir surasti užkritusį už sofos savo telefoną.

vivosmartHR+vivosmartHR+

vívosmart HR+ visą dieną automatiškai sinchronizuojasi su Garmin Connect mobiliają programėle, išsaugant ir įkeliant Jūsų judėjimo istoriją ir sportinių veiklų informaciją. Nemokamoje Garmin Connect bendruomenės paskyroje galėsite sekti ir stebėti savo miego informaciją ir tendencijas, prisijungti prie įvairių iššūkių ir rungtyniauti su savo draugais ar pažįstamais ir įgyti virtualių medalių. Sistemoje bus fiksuojamas progresas, ir rasite sveikos gyvensenos patarimus iš ekspertų.

vívosmart HR+ baterijos darbo resursas yra iki penkių dienų laikrodžio/aktyvumo sekimo rėžime (su 24/7 širdies ritmo matavimu, be GPS) arba iki 8 val. naudojant GPS.

Kategorijos: Sportas