vívofit jr. programėlė

Garmin vívofit jr. programėlė

 

Atsisiųskite iš:

AppStore:

Google Play:

Mobilioji programėlė rodys aktyvumą ir daugiau

  • Tėveliai galės peržiūrėti savo vaikų aktyvumą¹, pareigybes, miegą ir daugiau iš savo palaikomų Apple® ir Android™ įrenginių³. Automatinė sinchronizacija² su vívofit jr. apyrankėmis
  • Vaikai galės atrakinti mobiliąją nuotykių trasą, pasiekę savo 60 minučių kasdieninio aktyvumo tikslą
  • Nuotykių trasa suteiks individualius iššūkius vaikui ir visai šeimai, skatinant sveiką gyvenseną
  • Pareigybių laikmatis leis vaikams susikaupti ties savo namų darbais, užsiėmimais, dantų valymu ir kitomis veiklomis
  • Tėveliai galės pagirti savo vaikus su virtualiomis monetomis bei suteikti apdovanojimus

Skatinimas vaikams judėti yra tik pati pradžia. Su vívofit jr. programėle galėsite stebėti savo vaikų žingsnius, miegą bei aktyvias minutes¹, sukurti pareigybes ir netgi suteikti virtualius apdovanojimus. Tačiau ne viskas šioje apyrankėje yra sukurta suaugusiems. Jūsų energingiems vaikams tikrai patiks mobiliosios programėlės nuotykių trasa. Ir jie nuolat stengsis nueiti daugiau žingsnių nei Jūs, ir kiekvieną kartą aplenkti Jūs programėlės šeimos iššūkiuose. Žaidimai nuo šiol bus dar įdomesni!

 

 

Tėvelių pagalbininkas

Mobilioji programėlė taps Jūsų naujuoju asistentu, su kuria galėsite valdyti svarbiausias vívofit jr. apyrankių funkcijas. Programėlėje galėsite pridėti individualius profilius vaikams ir stebėti jų žingsnius, miegą, kasdieninių aktyvių minučių kiekį bei jų pareigybes. Visa informacija automatiškai sinchronizuosis į Jūsų įrenginį, kai Jūs būsite netoli, tad viskas ką Jums reikės padaryti, tiesiog atsidaryti programėlę ir peržiūrėti visų vaikų progresą.

 

 

 

Dalyvaukite Disney nuotykiuose! Mickey's Birthday Surprise

Įrenginiuose: 010-01909-10 ir 010-01909-00

Kiekvieną dieną vaikai galės atrasti naujus nuotykius savo programėlėje, kai jie įvykdys savo kasdieninį 60 minučių aktyvumo tikslą, taip jie bus nuolat skatinami išlikti aktyviais. Jūs kaip pagalbininkas, keliausite drauge su Minnie Mouse ir jos pagalbininkais ir planuosite gimtadienio šventę Mickey Mouse peliukui. Papuoškite vakarėlį kartu su Daisy Duck, paruoškite gimtadienio tortą drauge su Goofy ir baikite visus darbus, kad tik nesužinotų Mickey Mouse peliukas!

 

Dalyvaukite BB-8 nuotykiuose! Star Wars story

Įrenginiuose: 010-01909-11 ir 010-01909-01

Kiekvieną dieną vaikai galės atrasti naujus nuotykius savo programėlėje, kai jie įvykdys savo kasdieninį 60 minučių aktyvumo tikslą, taip jie bus nuolat skatinami išlikti aktyviais.  

Jūs kaip antrasis pilotas, kartu su savo komanda draugais BB-8 ir pilotu Zepha patirsite nuotykius Jakkuplanetoje. Ieškokite atsarginių dalių apleistuose erdvėlaiviuose, susipažinkite su Smuggler QueenMaz Kanata ir išgelbėkite savo draugą BB-8, kuomet jis pateks į didžiulę nelaimę.

 

Dalyvaukite Ultron's Revenge nuotykiuose! Marvel Avengers mission

Įrenginiuose: 010-01909-12 ir 010-01909-02

Kiekvieną dieną vaikai galės atrasti naujus nuotykius savo programėlėje, kai jie įvykdys savo kasdieninį 60 minučių aktyvumo tikslą, taip jie bus nuolat skatinami išlikti aktyviais.  Jūs kaip jų antroji ranka, tapsite Captain America ir Avengers komandos pagalbininkas, kovojantis prieš Ultron,  New Yorkmieste. Susipažinkite su nenugalimu Iron ManTony Stark’o labaratorijoje, pagelbėk Thor’ui pagauti kląstingąjį Lokį ir padėkite Black Widow kovoti ypač slaptose S.H.I.E.L.D. misijose.

 

Nuotykiai Safario dykumoje

Su originaliomis vívofit jr. apyrankėmis, vaikai safario dykumoje galės atrasti naujas gyvenvietes ir sužinoti naujus ir įdomius faktus apie dykumoje gyvenančius gyvūnus. O kiekvieną dieną įvykdžius kasdieninį 60 minučių aktyvumo tikslą, vaikai atrakins dar daugiau atradimų ir galės patirti naujų nuotykių.

 

 

 

 

 

Užduočių planuotojas

Atsikratykite namų ruošos šurmulio, leisdami vívofit jr. apyrankei viską padaryti už Jus. Paskirkite užduotis tiesiai iš anksto sukurtų užduočių mobiliojoje programėlėje arba tiesiog susikurkite savo asmeninę užduotį. Galėsite nustatyti kiek virtualių monetų vaikai pelnys už tam tikrą įvykdytą užduotį bei kaip dažnai užduotys kartotųsi, kas dieną arba kas savaitę. Vaikai savo apyrankėje galės matyti kiek užduočių liko užbaigti. Puikiai tinka tiems, kuriems reikia kas kart priminti ką padaryti.

 

 

Leiskite vaikams būti savarankiškiems

Ar Jūsų vaikai jau pasiruošę papildomoms atsakomybėms? vívofit jr. programėlėje įgalinus režimą vaikams, savo vaikams suteiksite apribotą prieigą prie jų namų ruošos darbų ir galimybę peržiūrėti paskutinę įvykdytą atradimų misiją. Visa tai padaryti yra paprasta, tiesiog prisijunkite prie programėlės vaikų naudojamame telefone, įgalinkite vaikų režimą ir sukurkite slaptažodį. Slaptažodis bus reikalingas norint keisti namų ruošos darbus ar suteikti virtualių monetų, todėl Jūsų vaikai negalės savavališkai keisti šių duomenų.

 

 

Apdovanojimų suteikėjas

Su šia programėle galėsite nustatyti įvairius apdovanojimus, kuriuos jaunuoliai galės pasiekti, mainams į jų sunkiai uždirbtas virtualias monetas. Viskas priklauso nuo Jūsų, kiek reikės monetų, kad vaikai pelnytų žaidimą kartu, filmo naktį ar naują žaisliuką. Vaikai galės lengvai peržiūrėti savo virtualios kiaulės taupyklės santaupas, tiesiai iš apyrankės, suteikiant jiems siekiamą tikslą, o motyvacija atsiras savaime.

 

 

Šeimos energijos šaltinis

Pagaliau, produktyvus būdas įkvėpti sveiką konkurenciją tarp brolių ir seserų! vívofit jr. programėlė yra vieta, kur bet kuris šeimos narys, su palaikomu Garmin aktyvumo sekimo įrenginiu gali dalyvauti kasdieniniame žingsnių iššūkyje. Rezultatai bus nuolat atnaujinami, tad galėsite matyti kas pirmauja, tad pasiruoškite judėti!

 

Tegul nuotykiai nesibaigia!

Naujos patirtys ir nuotykiai programėleje puikiai dera kartu su dėvimos apyrankės dizainu, todėl neleiskite nuotykiams pasibaigti! Įsigykite papildomas vívofit jr. 2 keičiamas apyrankes ir leiskite savo vaikams patirti naują nuotykių pasaulį!

 

Aktyvumo sekimo tikslumas
2 Kai susietas su palaikomu išmaniuoju telefonu
3 Dėl susiejamų telefonų sąrašo žiūrėkite garmin.com/ble